Golden Ring Hotel
*****
5 Smolenskaya Street, Moscow, Russian Federation, 119121
Online rezervace. Ceny od RUB3823.
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od RUB 3,823
Conveniently nestled in the heart of Moscow, the brilliant five-star Golden Ring Hotel is your best choice for exploring the fascinating capital of Russia. Housed just in front of the Ministry of Foreign Affairs, this hotel is nearby embassies and representative offices and steps from popular Red Square and famous museums of Kremlin.

Gracefully furnished rooms are equipped with complimentary wireless Internet, multi-channel television, air conditioning and minibar. After a tiring day guests can enjoy the hotel’s sauna, solarium, spa & wellness centre, massages and Jacuzzi. Visit the Golden Ring’s fitness centre to keep fit.

Dine at the Golden Ring Hotel’s rich restaurant with Russian cuisine. In the evening hand to its trendy bar and relax with a drink. A variety of services such as ticket and tour desk provided by this generous hotel will make your stay as pleasant as possible.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Golden Ring Hotel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Celkové hodnocení: 9.3
(z 10) Na základě 3 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

  Letiště
  • Moscow, Russia (VKO-Vnukovo Intl.) - 14.96 mi
  • Moscow, Russia (SVO-Sheremetyevo) - 16.56 mi
  • Moscow, Russia (BKA-Bykovo) - 20.10 mi
  • Moscow, Russia (DME-Domodedovo Intl.) - 26.06 mi
  Muzea
  • Art Gallery Lavrushin - 0.53 mi
  • Art Gallery Zurab Tsereteli - 0.60 mi
  • Pushkin Museum of Fine Arts - 0.96 mi
  • The Planetarium - 1.10 mi
  • Tretyakov Art Gallery at Krymsky Val - 1.23 mi